Bu Blogda Ara

GOOGLE SAYAÇ-ziyaretçiler...

ANTALYA HAVA DURUMU

ANTALYA ANTALYA HAVA DURUMU ARICI 07 HAYIRLI MEVSİMLER DİLER.

Google+ Badge

Translate

23 Kasım 2008 Pazar

ARICI ... ÖĞRETMENLERİM

Yarın 24 Kasım ÖĞRETMENLER GÜNÜ...Anlamlı bir gün.Ben öğretmenlik hayatım boyunca bu günü hiç sevmedim.Hep gıcık oldum.Çünkü;Bu gün yaklaştıkça öğretmenler hatırlanıyordu.Siyasilerce suistimal ediliyordu.Öğretmene o gün her türlü vaad bol keseden...İlerleyen günlerde yavaşdan unutturulma.
Ben İlköğretmenim "GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK"e derin saygı duyuyorum.Allah Atatürkve silah arkadaşlarını rahmet eylesin.Öğretmen herşey ülkemin geleceği.Çağdaş medeniyet seviyesine ulaşmamızda etkili en önemli hem araç hemde teknisyen.Çocuklarımızı emanet ettiğimiz anne ve babadan sonraki en önemli İnsan.BÜTÜN ÖĞRETMENLERİMİN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM.Sadece M:E:B.değil.Bu bloklardada bizlere öğretmenlik yapan Arıcı dost ve arkadaşlarımında öğretmenler günü kutlu olsun.
Hayatda iki tür insan var ...hep öylede olacak...1-Öğretenler2-Öğrenenler Çoğu zaman öğrenen bazende öğreten oluyoruz.Öğretmen ise:HER ZAMAN ÖĞRETENDİR.Bu açıdan zor bir meslek 26 yıl 6 ay bu görevi yapan bir insan olarak öğrencilerimle mutluda oldum.Zaman zaman üzüldümde.Hayat bu...zaten...
Yazımı ARICI ÖĞRETMENLERİMİNDE ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLAYARAK bitiriyorum.Hoşça kalın.Sağlıcakla kalın.Salı günü buluşmak dileğiyle.
Yorum Gönder