Bu Blogda Ara

GOOGLE SAYAÇ-ziyaretçiler...

ANTALYA HAVA DURUMU

ANTALYA ANTALYA HAVA DURUMU ARICI 07 HAYIRLI MEVSİMLER DİLER.

Google+ Badge

Translate

30 Kasım 2008 Pazar

GÜNÜN GETİRDİKLERİ 1

Bugün saat 10.00 gibi arılıktaydım.Bütün kovanları elden geçirdim.Hepsine baktım.Kapalı pupa yavru oranı sonbahara göre iyi.
Kovanların genel anlamda durumları fena değil.Geçen ayın sonundaki bu ayın içindeki tüm olumsuzluklar giderilmiş gibi...Tabiki kendiliğinden düzelmedi.1-Şerbet beslemesi 2-Azda olsa yağmur 3-Yeni dünya çiçekleri bu üç etken arılarımızın genel anlamda normalleşmesini sağlamış gibi...
Bugün 30 Kasım.Yani sonbaharın son günü...Başka...Benim yeni yaşımın başladığı tarih.29 Kasım Doğum günüm.29 Kasım 1958 Cumartesi saat 15.00 hayata başladığımız ilk gün ve saat...Dünde 29 Kasım 2008 cumartesi.Ta o günden bu güne kadar koşduk geldik.Yorulduk mu? Cevabını verebilmek çok zor.

Bo resimleri çektiğim tarih ve saat tam olarak 30 Kasım 15.38.Dijital makinem güzel.Babam geçen yıl umreye gidince almış.Bana hediye...Ancak Menüsü Türkçe değil.Markası Panasonic FC 10 .
Kovan ağızlarına bakarsanız arı yoğunlunun iyi olduğunu görürsünüz.Arı fena çalışmıyor.Yağışlar azda olsa çare oldu.Allaha şükür.Ama yağması lazım.Şubata kadar 2-3 Okkalı bir yağmur yağdımı...Durmayın Tabiatın önünde...O varacağı yeri bulur.
Posted by Picasa
Yorum Gönder