Bu Blogda Ara

GOOGLE SAYAÇ-ziyaretçiler...

ANTALYA HAVA DURUMU

ANTALYA ANTALYA HAVA DURUMU ARICI 07 HAYIRLI MEVSİMLER DİLER.

Google+ Badge

Translate

20 Kasım 2014 Perşembe

BANA ARICILIĞI ÖĞRETEN SİZSİNİZ...

Değerli arıcılar Blok hayatına 2007 16 Ocakta başlamışım....Bugüne kadar bu blokda 700 ün üzerinde yazı yazmışım.Başlangıçda emekli bir Fen Bilgisi öğretmeniydim.Teknik anlamda arıcılık bilgim vardı.Ama detaylar,arı hastalıkları arı geliştirme,arıların özellikleri,arı ırkları,ana arılar...daha bir çok kavramı hiç bilmezdim.Çünkü;Arıcılığı ve özelliklerini ne yapılır bilgi anlamında bir şeyler bilerek her arıcı gibi detaysız bir arıcılık yapmaktaydım.
 Daha sonra blokda seçkin konuları işlemeye başladım.Yaptığım uygulamaları anlattım.Eleştirenler oldu,bana kızanlar oldu...Sonra bloğu Facebooka taşıdık.Arıcılık gurupları paylaşımlar derken gelen yüzlerce soru meil mesaj bilmediğim konuları öğrenme mecburiyetini doğurdu.Kısaca bloğa başladığım zamanla şimdi arasında bir hayli yol aldık.Ama hala bilmediğim çok şey var...Hep insanlar istedikçe okuyarak yazdım.Okurken kendimde öğrendim.Yazarken beni okuyanlar öğrendi.
 Şimdi Tüm Türkiye'de çok tanıdığım dostlar var.Bize öğretende bizden öğrenende..Ama gerçek şuki bana arıcılığı siz arıcılar öğrettiniz.Sorduğunuz sorularla,yazdığınız yorumlarla beni araştırmaya mecbur bıraktınız.Daha önceleri telefonum açık olarak yayınlardım,herkes arardı.Ama şimdi kaldırmak zorunda kaldım.Çünkü;O kadar telefon almaya başladımki artık telefon beni yormaya başladı.Mecburen numaramı artık blokda vs yerlerden kaldırmak zorunda kaldım.Kusura bakmayın .
Bu blokla başladım.Bu blokla devam diyorum.Blokda artık pek olmayan konu yok.Olmayan Suni döllenme nasıl yapılır?Araçla,makineyle bilgiyle.Ama onu yapacak bilgim yok.Makinam yok.Bunuda bilmiyorum...Öğrenme için ömrümüz yeter mi?
Blok trafiğimde en çok kendi ülkemden aranmışım.2.si dikkat çekici bir ülke...Amerika..Dünyanın gelişmişlikde teknolojide güçde lider ülkesi..Ama bizi arıcılıkda izlemedeler...

Ülkelere Göre Sayfa Görünümleri

Blog görüntüleyen kişiler arasında en popüler ülkelerin grafiği
GirişSayfa görüntüleme
Türkiye
317092
ABD
140242
Yunanistan
9678
Almanya
3546
Bulgaristan
2003
Rusya
1369
Azerbaycan
997
Birleşik Krallık
611
Hollanda
528
Endonezya
506


                                 Değerli arıcılar bilgi paylaşımına ve öğrenmeye ömrümüz olduğu sürece devam etmeye çalışacağız.Sizde yorumlarla sorularla destek olmaya devam edin.Çünkü:BANA ARICILIĞI SİZ ÖĞRETTİNİZ.  Teşekkürlerimle...

Yorum Gönder