Bu Blogda Ara

GOOGLE SAYAÇ-ziyaretçiler...

ANTALYA HAVA DURUMU

ANTALYA ANTALYA HAVA DURUMU ARICI 07 HAYIRLI MEVSİMLER DİLER.

Google+ Badge

Translate

31 Mayıs 2016 Salı

ANTALYA ARICILAR BİRLİĞİ BAL SATIŞ OFİSİ TANITIM

Arıcı 07-ANTALYA
 Antalya Arı Yetiştiricileri Birliği Bal Satış Mağazası 2015 yılından itibaren yapılanma gelişme ve Antalya Bal pazarına Antalya Ballarıyla giren bir satış mağazasıdır.Bu bal satış mağazası Birliğimiz üyeleri tarafından üretilen sağlığa uygun Arıcılık ürünlerini satar.Vitrinde adı geçen tüm Ballar sezon içerisinde üretim dönemlerinde alınarak satışa arz edilecektir.Lütfen üyelerimiz kaliteli ve güzel ballarını birliğimize numunelerle ulaştırıp,gerekli teknik analizlerden geçtikden sonra satış yapabilirler.2016 yılı bunun  başlangıcı olacaktır.Ballarınızı tahlil ettirerek bizimle irtibata geçin.Ayrıca ballarını ambalajlayarak satmak isteyen üyelerimize fason bal dolumuda yapılacaktır.Birliğimiz bal dolum tesisi faaliyete geçmiştir.
 Bal satış mağazamızda Antalya'ya has ballar ön plana çıkarılarak satılır.Bu mağaza sadece üyelerinin ballarını satar.Bal fiyatlarıda ülkemiz ekonomisine paralel bir düzenlilik içerisindedir.
 En çok satılan,bilhassa Antalya dışına hediye götürülen bir bal çeşitidir.
                                                          LAVANTA BALI
Bu bal Antalya arıcısının Akdeniz bölgesi içerisinde olan Isparta ili çevresindeki lavanta alanlarında ürettiği kaliteli bir bal çeşitidir.


 Akdeniz bitkisi olan keçiboynuzu bitkisinin ekimin 20 si ile kasım başındaki çiçeğinden elde edilen farklı tadı olan üst düzey bir bal çeşitidir.
 Yine akdenize has olan sandal(Yabani çilek)bitki çiçeğinden mart ayı sonunda Nisan başında çiçeğinden elde edilen bir hafif acımsı harika bal çeşitimizdir.


 Antalya arıcısı tarafından temel petek kullanılmadan üretilen kara kovan çiçek balıdır.
 Polen arı ürününün vazgeçilmez bir parçasıdır.Ayrıca arı sütü ve propolisin ham sıvı değişik ürünleride birliğimiz satış mağazasında bulunur.
 Ürünler raflarda adıyla yer almaktadır.Tüm Antalya bal tüketicisi Sedir mahallesi Vatan Bulvarı üzerindeki İl Tarım Müdürlüğü Kampüs girişindeki bu küçük bal mağazasından kaliteli ürünleri en iyi fiyatla alacaktır.Çünkü;Bu mağaza Antalya Arıcının kendi evidir.Hedef Tüm Antalya Ballarını satma hedefidir.Önümüzdeki zaman diliminde bununçabalarını tüm üyelere gösterme gayretinde olacağız.Sabırla bizi izleyin.Antalya Arıcısına layık olacağız.

Yorum Gönder